Kolejni wolontariusze już w Afryce!

Witajcie drodzy wolontariusze!

W ten wtorek, kolejni wolontariusze Marcin, Grzegorz i Jakub wylądowali w Zambii. Panowie zdecydowanie lepiej odnajdują się w pracach fizycznych, więc już pierwszego dnia wzięli się za drobne ulepszenia i poprawki w domku dla wolontariuszy. 

Obecnie przebywają tam też nasze wolontariuszki, Iza, Paula i Magda. Dziewczyny zdecydowanie preferują pracę z dziećmi więc tam się głównie realizują.

Przy wyjazdach z nami do Zambii, nie narzucamy wam co macie robić. Jeśli np. wolisz murować czy nosić pustaki, nie ma problemu. Na miejscu z Johnem, dyrektorem szkoły ustalacie, co dokładnie jest do zrobienia i działacie 🙂

Po raz pierwszy domek dla wolontariusz gości aż tyle chętnych osób, gotowych nieść pomoc. Było więcej chętnych osób aby wyjechać w Kwietniu na wolontariat, lecz musiałem im odmówić, ponieważ już nie ma tam miejsca. Maksymalnie w danej chwili może tam przebywać 6 osób. Więc na przyszłość pamiętajcie o tym, decyduje kolejność zgłoszeń.

Są już pierwsze efekty pracy, a minęło zaledwie kilka dni. Nasi wolontariusze nie zwalniają tempa. Obecna grupa będzie tam do końca kwietnia.

A Ty, jeśli jeszcze się zastanawiasz nad wyjazdem do Zambii, daj mi znać wcześniej 🙂

Niektórzy z was pomagają w Zambii fizycznie tam wyjeżdżając, jeśli nie jesteś w stanie z nami wyjechać a masz ochotę w jakimś stopniu pomóc naszej szkole w Zambii, możesz zrobić to tu, chodźby drobnym datkiem. Dziękujemy:  https://www.asbirofoundation.com/darowizny-na-budowe-naszej-szkoly/

 

  • Maj – 26.04.2017 r. do 31.05.2017 r.
  • Czerwiec – 27.05.2017 r. do 30.06.2017 r.
  • Lipiec – 26.06.2017 r. do 31.07.2017 r.

 

 

Wejdź na naszą stronę i dowiedź się więcej.
www.asbirofoundation.com/volunteering/