Kolejny wyjazd do Zambii już we wrześniu

Druga grupa wolontariuszy wróciła z Zambii- oznacza to, że ponownie nadszedł czas poszukiwania chętnych na kolejny wyjazd 🙂

Dokładnej daty jeszcze nie znamy- wiemy natomiast, że będą to okolice połowy września. Tym razem również zapraszamy Was do spędzenia w Afryce całego miesiąca, podczas którego oprócz pomocy przy budowie przedszkola pojedziecie nad Wodospady Wiktorii i do Livingstone oraz na safari do Botswany. No i oczywiście zwiedzicie stolicę Zambii- Lusakę.

A główny cel wyjazdu trzeciej ekipy to zakończenie budowy oraz przede wszystkim DACH 🙂 Druga ekipa, a więc Adam, Adam, Artur, Dominik i Janusz na czele z Dominiką pracowali dzielnie i wytrwale zaczynając od pierwszego pustaka, a kończąc murowanie na poziomie okien. Teraz dokończenie ich pracy leży w rękach lokalnego szefa budowy, pana Bandy oraz Jego „bandy” 😉 Jacek zapowiada, że do połowy września ściany powinny już stać, a więc trzecia ekipa ruszy od dachu, do którego położenia zaoferował się Jerzy Książek- współzałożyciel Stowarzyszenia „Niepokonani”. Potrzebuje On jednak pomocy i tutaj pytanie do Was:

kto chętny na afrykańską przygodę z ASBIRO we wrześniu? 🙂

osoba kontaktowa:
Asia Śliwka
883 310 152
j.sliwka@asbirofoundation.com