Misja Przedszkola w Lindzie

Nasi obecni ochotnicy już na dobre zadomowili się w Afryce. Wyjechali na cały miesiąc sierpnia. Widać na zdjęciach że Afryka na dobre zagościła w ich sercach.

Remont naszego przedszkola w Lindzie to nie lada wyzwanie, widać że się starają a nawet Ojciec Jacek ich chwali Emotikon smile. Aby całkowicie wyremontować przedszkole potrzeba jeszcze mnóstwo pracy ale widać że wolontariuszom którzy z nami wyjeżdżają nie brakuje zapału i chęci do niesienia pomocy.

Na początku głównie zajmują się malowaniem pomieszczeń lub huśtawek wokół przedszkola. Widać że cała trójka Agnieszka, Patrycja i Jędrzej spisują się na medal Emotikon smile Dodatkowo Agnieszka ma dodatkowe zajęcia w Neri Clinics. Na co dzień w tej klinice nie ma na stałe lekarza do którego ludzie z pobliskich domów mogli by przyjść. Chodź przez jeden miesiąc tamtejsza ludność będzie miała okazję skorzystać z pomocy Agnieszki.

Dziękujemy naszym wolontariuszom, tym obecnym i tym którzy już z nami wyjechali za ogromne serce niesienia pomocy i udział w budowie naszego przedszkola. Bez waszej pomocy ciężko było to przedszkole tam wybudować. Dzięki temu przyszłe pokolenia dzieci z pobliskich domów będą mogły uczyć się i rozwijać w dobrych warunkach.

Jeśli i Ty masz ochotę przyłączyć się do naszej misji i razem z nami, poprzez własny wkład pracy czynić tamtejszy świat lepszym. Dołącz do nas i wyjedź z nami do Afryki.

Najbliższy wyjazd odbędzie się 2 września. Planowany powrót 1 października.

Wejdź na naszą stronę ==> Wolontariat i na samym dole strony jest formularz zgłoszeniowy.

praceeASBiRO