Nauka w szkole wreee :)

Na zdjęciu możecie zauważyć, jak nasi wolontariusze uczą w szkole dzieci śpiewać angielskie piosenki. Zrobili sobie taki mały konkurs karaoke. Konkurencja była na tyle duża, że aż ciężko było wyłonić jednego zwycięzce.

Nasi wolontariusze właśnie wrócili z kilkudniowej wycieczki do Livingstone. Na miejscu odebrał ich nasz znajomy Kelvin, który pokazywał im tamtejszą okolicę. Byli na raftingu po Zambezi, skakali na bungee ze 111 metrów. Przeżyli jeden dzień na Safari w Botswanie, zobaczyli Wodospady Wiktorii z bliska, na własne oczy. Jednym słowem, działo się!

Niedawno mi napisali, że się trochę rozleniwili po wycieczce do Livingstone, w sumie im się nie dziwię. Kto tam był, to wie o czym mówię. Przed nimi ostatni, pracowity tydzień wolontariatu w Zambii. 

Każda kolejna grupa wolontariuszy to nowe wyzwania. Staramy się przygotować naszych wolontariusz jak najlepiej potrafimy, do wyjazdu do Afryki. Nie jest to łatwe zadanie, lecz widzimy, że nasz wysiłek, który wkładamy w przygotowanie kolejnych grup wolontariusz popłaca. Dyrektor szkoły John, do której trafiają nasi wolontariusze, powiedział nam, że jest bardzo zadowolony z pracy obecnych wolontariuszy i nie może się doczekać na kolejne grupy ochotników, chcących przeżyć niezapomniane chwile w Zambii.

Nasza Fundacja poszerza horyzonty, już nie długo będziemy regularnie wysyłać wolontariuszy również do Wietnamu. Pierwsza grupa wolontariuszy wylatuje 15 sierpnia. Nowy kierunek, nowe możliwości.

Będziemy was informować, co tam u nas słychać 🙂

Jeśli nie jesteś w stanie z nami wyjechać, a masz ochotę w jakimś stopniu pomóc naszej szkole w Zambii, możesz zrobić to tu,  5, 10, 20, 50, … PLN. Dziękujemy: https://www.asbirofoundation.com/darowizny-na-budowe-naszej-szkoly/

Zapisy na kolejne miesiące wolontariatu w Zambii TRWAJĄ.

  • Wrzesień – 01.09.2017 r do 30.09.2017 r.
  • Październik – 01.10.2017 r do 31.10.2017 r.
  • Listopad – 01.11.2017 r do 30.11.2017 r.

  

 

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.
www.asbirofoundation.com/volunteering/