Wolontariat LISTOPAD & GRUDZIEŃ

Grudzień tuż, tuż. Czas przedstawić wam organizowany przez nas kolejny wyjazd grupowy. Będzie to ostatnia podróż w tym roku.

Samolot którym dostaniecie się do Lusaki wylatuje z Wiednia. Z Polski wyjedziecie Polskim busem, linią P5, który wyjeżdża z Warszawy i jedzie przez Częstochowę, Katowice aż do Wiednia. Do Warszawy, Częstochowy lub Katowic musicie dostać się osobiście.

Podsumowałem całkowite koszty przejazdu i wyszło mi 3,5 tyś. zł. dla jednej osoby. Cena ta zawiera: bilet lotniczy, bilet przejazdu z dworca na lotnisko oraz bilet autokarowy Polski Bus. Oczywiście wszystkie bilety w dwie strony. Pozostała reszta po zapłaceniu za bilety zostanie Ci zwrócona.

Kwotę 3 tyś 500 zł przelejecie na konto Fundacji ASBIRO, skąd dokonam dla was zakupów biletów.

1) Wyjazd grudniowy – 05.12.2015 r. do 28.12.2015 lub do 02.01.2016 r.
– Wyjazd w grudniu to świetny pomysł. Będziemy kontynuować budowę kawiarenki internetowej, dalsze malowanie pomieszczeń w przedszkolu i wiele różnych prac które Ojciec Jacek zatwierdzi. Prace murarskie, stolarskie, ogrodnicze. Więc kogo potrzebujemy? Naprawdę wszystkich który chcieliby wyjechać, pracy w Lindzie nigdy nie brakuje, chętne ręce do niesienia pomocy zawsze są na wagę złota. Tylko pamiętaj że Ojciec Jacek jest księdzem na parafii, a jak wiadomo szczególnie w grudniu dużo tam się dzieje 🙂 trzeba będzie umieć się zorganizować. Wszystkie wycieczki organizuje dla was Ojciec Jacek na miejscu. W grudniu przedszkole jest nieczynne. 🙂 Tego wyjazdu nie można przedłużyć, chyba że…*

* Jeśli chcesz zostać na styczeń, w tym czasie tzn. od 4 do 16 stycznia organizujemy wyjazd „ Poznaj Biznes w Zambii „ Tu możesz sobie doczytać o szczegółach wyjazdu, ogólnie jest to wyjazd bardziej biznesowy, jedziemy zobaczyć i posłuchać jak w Zambii prowadzi i robi się Biznes ==> Poznaj Biznes w ZAMBII

Liczba miejsc ograniczona, może wyjechać tylko 6 osób na miesiąc!

Wyjazd na miesiąc nie powinien kosztować Cię więcej niż 7 tys. zł, ale oczywiście zależy to od Twoich potrzeb i wydatków.

Procedura przygotowania się do wyjazdu może zająć od kilku tygodni do miesiąca i dłużej ( szczególnie sprawa wygląda w sprawie szczepień, lekarze doradzają aby wykonywać je nawet na 6 tygodni przed odlotem ). Osoby, które planują wylecieć w listopadzie lub grudniu, powinny taki wyjazd planować z dużym wyprzedzeniem. Dodatkowo można zaoszczędzić pieniądze, szczególnie na bilecie lotniczym.

Jeśli chcesz wyjechać z nami, zapraszam na naszą stronę:
==> asbirofoundation.com/WOLONTARIAT
na samym dole znajdziesz formularz zgłoszeniowy.

Jesteśmy w Kontakcie !
WOLONTARIAT