Wyjedź z nami na wolontariat już w sierpniu lub wrześniu !

wolontariatWitajcie drodzy wolontariusze !

Wielkimi krokami zbliża się wyjazd naszych wolontariuszy do Zambii. A więc postarałem się o wszystko i stworzyłem dla was szczegółowy plan wylotu do Lusaki szczególnie na każdym z etapów starałem się aby cena była jak najkorzystniejsza. Zapoznaj się i wybierz coś dla siebie.

Samolot którym dostaniecie się do Lusaki wylatuje z Wiednia. Z Polski wyjedziecie Polskim Busem, linią P5, który wyjeżdża z Warszawy i jedzie przez Częstochowę, Katowice aż do Wiednia. Do Warszawy, Częstochowy lub Krakowa musicie dostać się osobiście.

Podsumowałem całkowite koszty przejazdu i wyszło mi 3,5 tyś. zł. dla jednej osoby. Cena ta zawiera: bilet lotniczy, bilet przejazdu z dworca na lotnisko oraz bilet autokarowy Polski Bus. Oczywiście wszystkie bilety w dwie strony. Jeśli zostanie jakaś reszta z tej kwoty, to ją wam zwrócę.

Kwotę 3 tyś 500 zł przelejecie na konto Fundacji ASBIRO, skąd dokonam dla was zakupów biletów.

Przedstawię wam wyjazd w skrócie.
1. Wyjazd sierpniowy – 28.07.2015 r. do 02.09.2015 r.
– Miesiąc wielu prac organizacyjne – porządkowych. W tym czasie dzieci mają przerwę wakacyjną więc jest do świetny czas aby przeprowadzić tam potrzebne prace min. W planach budowa kawiarenki internetowej, dalsze malowanie pomieszczeń w przedszkolu i wiele różnych prac które Ojciec Jacek zatwierdzi. Jest to miesiąc w porównaniu z Wrześniowym bardziej luźny. Więc kogo potrzebujemy? Naprawdę wszystkich który chcieliby wyjechać, będzie to miesiąc prac przy przedszkolu. Wieczory sierpniowe w Zambii bywają chłodne. Planowane są tylko wycieczki w okolicy Lusaki. Wszystkie wycieczki organizuje dla was Ojciec Jacek na miejscu.

2. Wyjazd wrześniowy – 02.09.2015 r. do 01.10.2015 r.
– Podobnie jak wyjazd sierpniowy ponad to do tego dochodzą dodatkowe obowiązki w przedszkolu. Opieka nad dziećmi, organizowanie zabaw, konkursów etc. Więc kogo potrzebujemy? Wszystkich chętnych, będzie to miesiąc pracy przy przedszkolu oraz dziećmi. Ponad to szukamy osób które potrafiłyby stworzyć film o przedszkolu.

3. Wyjazd sierpień – wrzesień ( na dwa miesiące ) – 28.07.2015 r. do 01.10.2015 r.

4. Inny – jeśli chcesz wyjechać indywidualnie

Liczba miejsc ograniczona, na każdy miesiąc przypada po 6 miejsc. Czyli maksymalnie może wyjechać tylko 12 osób !!!

Wyjazd na miesiąc nie powinien kosztować Cię więcej niż 7 tys. zł, ale oczywiście zależy to od Twoich potrzeb i wydatków.

Jeśli chcesz wyjechać z nami, zapraszam na naszą stronę:
==> https://www.asbirofoundation.com/volunteering/
na samym dole znajdziesz formularz zgłoszeniowy.

Jesteśmy w Kontakcie !