Co ma wspólnego Ślub i Zambia?

Odezwała się do nas Małgosia, że wraz z Mariuszem mają nietypowy pomysł, podczas jednego z ważniejszych dni w ich życiu chcą zorganizować zbiórkę darów dla Zambii. Pomyśleliśmy, że to świetna inicjatywa i musimy to nagłośnić.

„Na naszych zaproszeniach ślubnych wpisaliśmy wierszyk z prośbą, aby zamiast kwiatów goście przynieśli Nam materiały szkolne. Wielu zapraszanych reagowało na to z ogromnym entuzjazmem.” – napisała Małgosia

Typowym prezentem na ślub są kwiaty, które raczej nigdy nie wyjdą z mody. Co raz częściej spotykamy się z tym, że na zaproszeniach ślubnych jest prośba, żeby zamiast kwiatów (które i tak z czasem zwiędną) goście w prezencie zabrali ze sobą wino. Dość nietypową inicjatywą wykazali się Małgosia i Mariusz, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

„Nasze wspólne dobro do Zambii wyślemy.” – To właśnie do szkoły Johna Musondy, z którym współpracujemy już kilka lat, trafią wszelkie przybory szkolne. 

Ślub odbędzie się 30 czerwca, dosłownie za parę dni. W imieniu Fundacji ASBiRO oraz Uczelni ASBiRO składamy wam najserdeczniejsze życzenia, aby każdy dzień był dla was inspiracją do czynienia dobra dla bliźnich.

Oczywiście zachęcamy was do podobnych inicjatyw. Każda najmniejsza inicjatywa się liczy! Bo dobro powraca.

Serdecznie zapraszam was do wyjazdu na wolontariat z Fundacją ASBiRO. Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie daj mi jakoś znać że chcesz wyjechać, czy to pisząc do mnie lub dzwoniąc.

Nasza szkoła czeka na wasze ręce gotowe do pomocy. Na miejscu opiekował będzie się wami John Musonda, dyrektor szkoły.

 

  • Lipiec – 01.07.2018 r do 31.07.2018 r.
  • Sierpień – 01.08.2018 r do 31.08.2018 r.
  • Wrzesień – 01.09.2018 r do 30.09.2018 r.

 

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.
www.asbirofoundation.com/volunteering/