Kolejna szkoła już wsparła Afrykę!

Ogromnie nas to cieszy gdy koleje szkoły w Polsce chcą nieść pomoc w Afryce. Tym razem do naszej akcji dołączył Zespoł Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu. Każdy najmniejszy gest się liczy. Odrobina chęci i inicjatywy zawsze jest na wagę złota.

Uczniowie mocno się zaangażowali w całe to przedsięwzięcie. Dzięki wytrwałej pracy, w sumie udało im się zebrać aż 750 zł oraz masę przyborów szkolnych, które już wkrótce trafią naszej szkoły w Zambii. Pieniądze zostaną przeznaczone na remont jednej z klas lekcyjnych.

Przeczytajcie sami, tak to relacjonują.

„Po zapoznaniu uczniów z działalnością fundacji przeprowadziliśmy zbiórkę przyborów szkolnych i datków pieniężnych. Uczniowie klas gastronomicznych wypiekli pyszne pierniczki, które w świątecznej aranżacji były sprzedawane podczas zebrań z rodzicami, a także w czasie przerw szkolnych. Młodzież bardzo zaangażowała się w akcję, wykazała się ogromną empatią, a najbardziej aktywni zostaną docenieni. Jednak młodzi ludzie często nie zdają sobie sprawy z sytuacji dzieci w krajach trzeciego świata.”

Jeszcze raz dziękujemy z całego serca.

Już w przyszłym tygodniu opublikujemy ofertę wyjazdową na wolontariat do Zambii na kolejne miesiące. Jeśli jesteś zainteresowany aby przeżyć przygodę w Zambii, sprawdź poniżej co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

  • Luty – 01.02.2017 r do 28.02.2017 r.

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.
www.asbirofoundation.com/volunteering/