Oferta wyjazdowa na kolejne miesiące

Otwieramy zapisy na Wyjazd na Wolontariat w kolejnych miesiącach. Jest oferta wyjazdowa do Zambii na Marzec, Kwiecień, Maj i Czerwiec. W fundacji praca wre, nie ma czasu na odpoczynek 🙂 Staramy się jak najlepiej przygotować naszych nowych wolontariuszy do kolejnego wyjazdu.

Przeczytajcie krótką notkę Magdy z jej wyjazdu do Zambii:

” Żyjąc w Lindzie miałam wrażenie, że z racji tego, że jestem białym człowiekiem, wzbudzam ciągłe zainteresowanie. A to sprzedawcy witali mnie, a to małe dzieci podbiegały, by mi podać rękę lub dotknąć moich włosów. Osoby handlujące były wręcz dumne, że to właśnie na ich stoisku kupuje coś biały człowiek.

Wiele było sytuacji, kiedy proszono mnie o pieniądze czy zawartość mojej siatki z zakupami. Nie wspominając już o pijanych facetach, którzy w pubach wielokrotnie wyznawali miłość 😛

Dla mnie Linda była wiecznie żywa. Zawsze coś się tam działo. Teraz w Polsce to aż dziwnie, że nie zasypiam przy dźwiękach tej ich muzyki dudniącej w całej wiosce. ”

Wyjazd głównie skupia się wokół pracy i pomocy w szkole w Zambii, ale oczywiście nie wysyłamy ludzi na drugi koniec świata tylko do pracy 😉

Na miejscu organizujemy min. wspólny wyjazd do Livingstone, nad Wodospady Wiktorii, safari w Botswanie oraz do wielu innych wspaniałych miejsc.

Serdecznie zapraszam was do wyjazdu na wolontariat z Fundacją ASBiRO. Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie daj mi jakoś znać że chcesz wyjechać, czy to pisząc do mnie lub dzwoniąc. Czas – START. ZAPRASZAM!

Nasza szkoła czeka na wasze ręce gotowe do pomocy. Na miejscu opiekował będzie się wami John Musonda, dyrektor szkoły.

  • Marzec – 01.03.2018 r do 31.03.2018 r.
  • Kwiecień – 01.04.2018 r do 30.04.2018 r.
  • Maj – 01.05.2018 r do 31.05.2018 r.
  • Czerwiec – 01.06.2018 r do 30.06.2018 r.

 

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.
www.asbirofoundation.com/volunteering/