Weselna zbiórka na Fundację

Organizujesz swój wymarzony ślub? A może kogoś z bliskich czeka ten ważny dzień? Zastanawiasz się, jak dobrze wykorzystać zwyczaj dawania kwiatów po ceremonii? Mamy na to rozwiązanie! Zbiórka na Fundację wspierającą nauczanie w afrykańskich slumsach!

 

Idea zbiórki

Zamiast roślin, które za parę dni zwiędną, lub sterty win, kaw, czy randamowych książek, na które prawdopodobnie nie będziesz mieć nawet wystarczająco miejsca.. masz szansę przyczynić się do poprawy życia mieszkańców Zambii, w której pomaga Fundacja Asbiro! Naszą główną ideą jest dawanie wędki, a nie ryby, w związku z czym skupiamy się na edukacji oraz wsparciu lokalnego biznesu. Nasi wolontariusze pomagają w szkole Mujo’s Sky Limit School znajdującej się w biednej dzielnicy Lusaki. Prowadzimy zajęcia angielskiego, informatyki, czy matematyki. Z racji zapotrzebowania chcemy wyjść poza szkolne mury i wybudować Świetlicę Edukacyjną, w której będziemy także uczyć dorosłych! Zaczynając od programów komputerowych, przez szkolenia zawodowe i na kursie pierwszej pomocy kończąc. Wierzymy, że w ten sposób poprzez wiedzę i przydatne umiejętności poprawimy sytuację wielu rodzin. Wykształcone osoby szybciej znajdą lepszą pracę, a tym samym wyrwą się z ubóstwa oraz poprawią swoje warunki życiowe.

Jak zorganizować zbiórkę?

Przede wszystkim zrób adnotacje o zbiórce w swoim zaproszeniu ślubnym. Poinformuj gości, że zamiast kwiatów chcesz wesprzeć naszą Fundację 🙂 Następnie skontaktuj się z nami, że zbliża się Twój Wielki Dzień i chcesz zorganizować zbiórkę (email: monika@asbirofoundation.com). Pamiętaj też, by podać swój adres pocztowy 😉 Wyślemy Ci wlepy z logiem naszej Fundacji, które będziesz mógł/mogła umieścić na dowolnym pudełku/skrzynce przeznaczonej na zbiórkę pieniędzy.

Po weselu zebrane środki wystarczy przelać na konto Fundacji Asbiro:

41 2490 0005 0000 4600 8552 9438

FUNDACJA ASBIRO

Spokojna 14, 28-300 Jędrzejów

ALIOR Centrala Warszawa ul. Łopuszańska 38D

Wspieram!

 

PS. Będziemy też bardzo wdzięczni za rozpowszechnianie informacji o weselnych zbiórkach na rzecz pomocy w zambijskich slumsach w ramach działań naszej Fundacji!:)