Zmiany w fundacji + wolontariusze we wrześniu

Witajcie nasi drodzy wolontariusze!

W naszej fundacji jak zwykle dużo się dzieje. Zapewne kojarzycie Monikę Wojtoń, naszą wolontariuszkę która była z nami, aż dwa razy w Zambii. Monika chce mocniej zaangażować się w działalność Fundacji, dlatego też została mianowana główną koordynatorką wyjazdów do Zambii, z racji swojego doświadczenia myślę, że idealnie sprawdzi się w nowej roli. Monika też samodzielnie organizowała kilka akcji dla Afryki, już nie długo zobaczycie ją w akcji. W planach mamy też budowę nowej strony www, ale o tym innym razem.

Wrzesień tuż tuż, po raz kolejny do Zambii wybiera się z nami nasza wolontariuszka Magdalena Kuza (https://wakeinafrica.wordpress.com). Magda wyjeżdża z nami na wolontariat po raz drugi, wraz z nią do wyjazdu przygotowują się kolejni wolontariusze. Jeśli macie ochotę dołączyć do wyjazdu, to już ostatni dzwonek.

Serdecznie zapraszam was do wyjazdu na wolontariat z Fundacją ASBiRO. Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie daj mi jakoś znać że chcesz wyjechać, czy to pisząc do mnie lub dzwoniąc.

Nasza szkoła czeka na wasze ręce gotowe do pomocy. Na miejscu opiekował będzie się wami John Musonda, dyrektor szkoły.

 

 

  • Wrzesień – 01.09.2018 r do 30.09.2018 r.

 

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.
www.asbirofoundation.com/volunteering/