Wietnam – rusza nowy kierunek wolontariatu!

Tak, dobrze przeczytaliście, Otwierają się przed nami nowe możliwości, tym razem w samym sercu Azji. Nowy kontynent, nowe możliwości. Północny Wietnam czeka na chętne osoby, gotowe aby na miejscu zrobić wiele dobrego.

Ostatnimi czasy w fundacji mieliśmy istną burzę, jak zwykle jest dużo do zrobienia, a tak mało czasu. Lecz wszystko udało nam się spiąć w samą porę. Był to bardzo intensywny czas pracy, a żeby tego było mało… Jeszcze nie opublikowaliśmy oferty wyjazdowej do Wietnamu a już mamy pierwszą chętna wolontariuszkę do wyjazdu z nami w Listopadzie, zostało nam tylko dopiąć ostatnie formalności.

Na naszej stronie wszystko możecie sobie doczytać www.asbirofoundation.com/volunteering/vietnam, lecz muszę wam zdradzić, że tym razem nie współpracujemy tylko z jedną szkołą. Udało nam się nawiązać współpracę aż z dwom szkołami jednocześnie, więc możesz zdecydować do której chcesz się udać i tam nieść pomoc 🙂 Prawda, że świetna informacja?

Nasi wolontariusze są wysyłani do naszych zaprzyjaźnionych szkół w północnej części Wietnamu. Wszystko jest już gotowe, otwieramy przed wami nowe możliwości.

Czas na Zambię!
Nasze wolontariuszki Kamila i Ewelina po miesiącu intensywnej pracy w Zambii wróciły już do Polski.

Osoby, które były z nami na wolontariacie w Zambii wiedzą co oznacza skrót TIA, a dla tych co jeszcze nie są tego świadomi mam dla was mały urywek z bloga Eweliny z jej ostatniego tygodnia w Zambii:

” W planie miałam mieć jeszcze informatykę. Okazało się, że w tym tygodniu najstarsze klasy zdają egzaminy na komputerach, stąd dostępne do lekcji były tylko trzy laptopy. Zgarnęłam je więc na lekcje i czekałam na dzieciakami.

Niestety nie przyszły i lekcja nie odbyła się. Okazało się, że ich nauczycielka zapomniała, że mają mieć informatykę i ciągnęła z nimi lekcje.
No cóż, bywa…”

Nauczyciel zapomniał? Weź głęboki wdech.. To jest Afryka, to wszystko tłumaczy 🙂

Kolejne wolontariuszki przygotowują się do wyjazdu na wolontariat do Zambii i Wietnamu w Listopadzie. Praca wre.. nie zwalniamy tempa 🙂

Zambia – Afryka

  

 

  • Listopad – 01.11.2017 r do 30.11.2017 r.
  • Grudzień – 01.12.2017 r do 31.12.2017 r.
  • Styczeń – 01.01.2017 r do 31.01.2017 r.
  • Luty – 01.02.2017 r do 28.02.2017 r.

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.
www.asbirofoundation.com/volunteering/